, Veebimajutus" /> " />

Matkaauto rendi üldtingimused

 

Matkaautod saab juhtida B-kategooria juhilubadega. Rentimisel peab juhil olema kehtiv juhiluba, vanus vähemalt 28-eluaastat ja 7-aastane juhistaaź. Rentnik peab nõustuma lepingu tingimustega, kasutama sõidukit vastavalt nendele tingimustele ja kinnitama seda allkirjaga rendilepingul.

Enne matkaaauto üleandmist on rentnik kohustatud esitama kehtivad juhiload ja kehtiva isikut tõendava dokumendi (ID-kaart/pass). Matkaautole järgi tulles varuge aega 0,5-1 tund, mille jooksul Teid instrueeritakse sõidukit kasutama. 

Rendihind sisaldab gaasi, liiklus- ja kaskokindlustust ning käibemaksu, läbisõidupiirang 400 km päevas. Lisa km tasu on 0,30€ senti. Läbisõidupiirangut arvestatakse summaarselt, näiteks 10 päevane reis = 10 päeva x 400km, kokku 4000km läbisõidupiirang. Rendifirmal on õigus küsida lisa tagatisraha enne reisi, kui eeldatav reisi läbisõit on suurem kui läbisõidupiirangu summaarne arvestus.

Matkaauto tagatisraha on 960€, millest 320€,  tasumine kindlustab Teile broneeringu soovitud ajavahemikul. Ülejäänud tagatisraha tuleb tasuda enne rendiperioodi algust koos renditasuga. Tagatisraha tagastatakse 10 pangapäeva jooksul peale matkaaauto õigeaegset tagastamist juhul kui sõiduk on terve, koristatud ja tangitud.

Matkautot palume väljast mitte pesta, välispesu teostame ise. Kogemustest soovitame matkaauto koristuse ette tellida, kuna sõidukit tuleb tagastada sama puhtalt nagu see Teile väljastati.

Matkaautoga on keelatud ilma eelneva kokkuleppeta sõita väljaspoole Euroopa Liidu ja Schengeni riike.

Rendilepingu tingimused PDF formaadis

Rendilepingu tingimused.pdf

 

Hinnakiri 2014

...

 

Küsi hinnapakkumist!

Hinnapäringusse palume märkida võimalikult palju informatsiooni:

* valitud matkaauto, soovitud rendiperiood

* kuhu minek, mitmeks päevaks soov rentida, mitu inimest

* kindlasti oma kontakt (e-mail, telefon)  

 

virtuaalserver - veebimajutus.ee | koduleht - frukt.ee | kujundus - nodethirtythree.com